Про нас

CHOICE - це мультибрендова українська компанія, яка заснована у березні 2004 року у м. Київ.


Місія компанії Чойс – "Створюючи натуральну продукцію для здоров'я і краси, покращуємо якість життя і зберігаємо планету".


CHOICE організовує та забезпечує виготовлення натуральної продукції по власній рецептурі, здійснює консультацію клієнта своїми партнерами та відповідно підбір необхідної продукції з врахуванням індивідуальних особливостей споживача.


У нас також діє система післяобслуговування – надання додаткової консультації (допомоги) під час застосування всіх продуктів Чойс. У тому числі БЕЗКОШТОВНА заміна чи повернення коштів за товар неналежної якості.


Я, Мигалко Наталія є парнером компанії 14 років, ой як швидко час летить... Зараз я ТОП ЛІДЕР CHOICE,  учасник багатьох тренінгів, бізнес-конференцій, виступів, спільних поїздок за кордон (завдяки Чойс я побувала у Туреччині, Єгипті, Шрі-Ланці, Ізраїлі, Палестині, Франції, Польщі, Німеччині, Угорщині, Чехії, Австрії, Литві, Латвії, Естонії, Швеції, Швейцарії, Нідерландах, Італії, Хорватії, Словенії, Ліхтенштейні).


На моєму сайті представлений повний асортимент продукції CHOICE:

  • лікувально-профілактичні фітокомплекси - CHOICE;
  • натуральна косметика, яка не містить шкідливих для здоров’я людини речовин – White Mandarin;
  • продукти здорового харчування – Добра Їжа;
  • екозасоби по догляду за оселею – Green Max;
  • (з нетерпінням очікуємо) засоби по догляду за порожниною рота – BioX, а це натуральна зубна паста для дітей, дорослих, а також натуральний антибактеріальний спрей для ротової порожнини.Важливо відзначити те, що вся продукція є натуральна і виготовляється на сучасному сертифікованому виробництві – заводи див. опис нижче.

Мої дозвільні документи щодо підприємницької діяльності та сертифікати:

Нагороди та відзнаки компанії CHOICE: