ДОБРА ЇЖА

ДОБРА ЇЖА ЧОЙС - суперфуди УКРАЇНА - здорове харчування, збалансована жива їжа.

HEALTHY FOOD SYSTEM - всеохоплююча здорова система харчування з елітних сортів злакових та бобових для вражаючої енергії.

Пророщування - природним шляхом кількість поживних речовин - вітамінів, антиоксидантів, ферментів, фітогормонів збільшується до десяти разів.

Ферментація - складні молекули стають простими під дією ферментів. Жири та вуглеводи розщеплюються на доступні до споживання форми: амінокислоти, прості цукри, поліненасичені жирні кислоти.

Синергізм - гармонійне поєднання унікальні за своїм складом зерен та інших корисних речовин.

У природі молекули вітамінів, як і молекули атомів клітин людського організму, є правообертаючими, а всі аналоги хімічно вироблених вітамінів - з лівообертаючими молекулами. І всі спроби фармакологів зробити їх правообертаючими безуспішні. А раз так, то про яке утворення хімічним шляхом потрібного організмові біокомплекса і про яку користь таких вітамінів може йти мова? Ось така дійсність, а простий споживач, не знаючи всього цього, приходить в аптеку, купує вітаміни, сподіваючись на їх цілющі властивості, і не звертає уваги на велику присутність у них незбалансованих речовин, які вказані на упаковці. Користь вітамінів визначається не ціною і кількістю в них інгредієнтів, а їх біологічною придатністю.

Пророщене зерно злакових культур - 100% натуральний, збалансований за всіма показниками вітамінно-мінеральний комплекс.

CHOICE

Пророщені зерна Чойс вівса, ячменю, пшениці, кукурудзи

Відшкодовують дефіцит вітамінів, мікроелементів, макроелементів, виводять отруйні речовини, шлаки, токсини та слизі і солі важких металів із організму, мають загальнозміцнюючу та тонізуючу дію, зміцнюють суглоби та кістково-м’язеву систему, зуби, нігті, волосся.

ПРОЗЕРИ не слід плутати із зародками пшениці, пророщеної пшениці та іншими подібними продуктами, оскільки в основу приготування прозерів покладено абсолютно новий технологічний процес, який отримав назву «Процес ферментованого гідролізу», розробка якого була завершена тільки у 2003 році.

Добра їжа солод житній ферментований

 • нормалізує кислотно-лужний баланс в шлунково-кишковому тракті і покращує травлення;
 • сприяє більш ефективному засвоєнню вуглеводів і посиленню процесу всмоктування поживних речовин в кишківнику;
 • є відмінним поживним середовищем для корисної бактеріальної флори кишківника.
 • запобігає появі каміння у жовчному міхурі, жовчних протоках і печінці;
 • сприяє посиленню кишкової перестальтики, внаслідок чого допомагає організму вчасно очищатися від накопичених шлаків і токсинів.

Здорове харчування доступне в Україні - продукція CHOICE.

Детокс та живлення клітин. Ферментативна пауза - розщеплення. Готова їжа для засвоювання. Складні молекули стають простими під дією ферментів. Збільшує вміст активних ферментів і фітогормонів, антиоксидантів, фітоферментів у кінцевому продукті.

Профілактика захворювань - склад продуктів бренд ДОБРА ЇЖА підібраний таким чином, що всі компоненти взаємно посилюють дію один одного.

Зелена формула Чойс

Добра їжа Зелена формула - це очистка організму від шлаків та токсинів, відновлення роботи печінки профілактика щитовидної залози, насичення організму вітамінами, відновлення імунітету та уповільнення процесів старіння, що забезпечуюється наявними у її складі 6 морськими водоростями та 4 видами злакових культур.

Компоненти Добра їжа Зелена формула забезпечують таку цінність для організму - вітаміни A, B, C, D, E, K, PP, фолієва кислота, понад 40 мікро- і макро елементів, селен і альгінати, білок, ферменти, органічний йод, астаксантин, хлорофіл, стерини, омега - 3.

Овочева норма

10 овочів для щоденного харчування, що покращують обмінні процеси, 5 спецій для покращення травлення та 4 види пророщених зерен, які сприяють оздоровленню та зміцненню організму.

Овочева норма Чойс - це джерело корисних речовин, до складу який входить:

 • інулін - класичний пребіотик, це особливий різновит клітковини, який має послаблювальну дію;
 • папаїн - сприяє розщепленню білків, жирів і вуглеводів, одночасно перетворюючи білки в легкозасвоювальні;
 • хром піколінат - використовується з метою профілактики атерослерозу, цукрового діабету, ожиріння та порушення вуглеводного обміну;
 • лікопен - потужний антиоксидант;
 • нарингін - це рослинний флавоноїд. Покращує метаболізм, тонізує життєві функції організму;
 • форсколін - посилює лібідо, сповільнює процеси старіння організму, надає сил та енергії організму.

CHOICE

CHOICE пророщені зерна бобових.

Пророщені зерна бобових Добра їжа у складі цього продукту - нут, маш, соя, сочевиця - джерело вітамінів групи В та легкозасвоюваного білка.

Рекомендовано вживати як джерело біологічно активних речовин, вітамінів, амінокислот, мікроелементів та природних антиоксидантів. 

Забезпечує зміцнення імунітету, позитивно впливає на весь організм, у тому числі покращує стан шкіри, волосся, нігтів.

Відображаються усі з 5 результатів

Кошик
error: Content is protected !!