Статті

Хронічна втома і перевтома - CHOICE Динамика

Синдром хронічної втоми лікування


Динамика Чойс фіто препарат складається із таких компонентів:


прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи), спіруліна, плоди лимонника, зелені зерна кави, корінь женьшеню, родіола, трава стевії, а також: вітамін С, вітамін В1, вітамін В2, вітамін В6.


Прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи) - в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини.


Спіруліна - містить поліненасичені кислоти; комплекс вітамінів (A, B1, B2, B5, B6, B9, B12, E, біотин), макро- і мікроелементи (K, Mg, P, Ca, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo). Спіруліна нормалізує білковий, ліпідний і вуглеводний обмін, має антиоксидантні, детоксикаційні і імуномодулюючі властивості, підсилює адаптаційні можливості організму, підвищує витривалість і стійкість до впливу стресу.


Плоди лимонника - тонізує, дає силу та бадьорість, а також зменшує втому. Покращує умовно-рефлекторну діяльність, підсилює процеси у корі головного мозку, стимулює функції серцево-судинної системи, підсилює дихання, розширює периферійні судини, понижує вміст цукру у крові.


Зелені зерна кави - кавове вугілля містить кофеїн, дубильні речовини, вітаміни групи B і D, та інші речовини, що тонізують центральну нервову систему.Корінь женьшеню - використовується як тонізуючий та стимулюючий засіб. Має адаптогенну дію, яка зумовлює підсилення загального опору організму до шкідливих факторів. Покращує фізичну та розумову працездатність, знімає втому, імуностимулятор.


Родіола - адаптоген - підсилює життєвий тонус, витривалість, активність, працездатність. Нормалізує обмінні процеси, сприяє економічній затраті життєвої енергії та швидкому її відновленню, покращую енергообмін у м'язах та мізках, має стимулюючий вплив на розумову діяльність людини, покращує пам'ять та увагу. Застосовуєть при підвищеній втомлюваності, пониженій працездатності, вегетивно-судинній дистонії, при функціональних розладах нервової системи.


Трава стевії - володіє унікальними лікувально-профілактичними властивостями. До складу стевії входитять: антиоксиданти, флавоноїди, мінеральні речовини (калій, кальцій, фосфор, магній, кремній, цинк, мідь, селен, хром), вітаміни С, А, Е, вітаміни групи B. Нормалізує рівень цукру у крові. Володіє протизапальними властивостями. Покращує діяльність серцево-судинної, імунної систем, а також щитовидної залози.


Вітамін С - стимулює імунну систему, а також виробіток інтерферону, перешкоджає розмноженню вірусів, має антиалергенну дію. Активізовує природні захисні механізми, підтримуючи при цьому діяльність всіх клітин імунної системи.


Вітамін В1 - (тіамін) - тонізатор мозку. Приймає участь у вуглеводному та енергетичному обмінних процесах, впливає на функціональний стан нервової системи.


Вітамін В2 - (рибофлавін) - приймає участь у регуляторних окислювально-відновлювальних процесах обміну жирів, білків, вуглеводів, підтримує нормальну діяльність зору, обмежує пошкодження клітин, мінімізовує шкідливий вплив різноманітних тоскинів на організм людини.


Вітамін В6 - (піридоксин) - приймає участь у обміні білків та жирів в організмі; впливає на діяльність шлунково-кишкового тракту; безпосередньо впливає на функціональну діяльність гормональної системи жінки, підживлює імунну систему.

Герміцид Чойс (CHOICE) - інструкція

Протигрибковий препарат


Герміцид Чойс ефективний протигрибковий засіб.


Інструкція, повний склад:


прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи), екстракт шкірки чорного горіха, екстракт кори граната, імбир, гвоздика, кора По д'Арко, екстракт кори осики, екстракт листя оливи, екстракт насіння грейпфрута, кориця, чебрець (трава), тирлич жовтий (корінь), червона конюшина (суцвіття), ромашка (суцвіття), таурин.


Прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи) - в збалансованому виді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: легкозасвоювані вуглеводи; білки, які містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР, H, D; макроелементи та мікроелементи - K, Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, P та інші; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).


Екстракт шкірки чорного горіха - таніни (група фенольних сполук рослинного походження), які містяться в шкірці чорного горіха, згубно впливають на дріжджові гриби та іншу умовно-патогенну мікрофлору, що сприяє профілактиці дисбактеріозу і знищенню паразитів. Головна активна речовина чорного горіха - юглон. Юглон настільки ж ефективний для боротьби з грибами роду Candida albicans, як аптечні протигрибкові препарати, але, на відміну від них, юглон не шкодить організму.


Екстракт кори граната містить алкалоїди пельтьеріну, ізопельтьеріну і метілізопельтьеріну, які мають сильну антибактеріальну дію. Екстракт кори граната вбиває бактерії, що викликають такі захворювання як: дизентерія, холера, сальмонельоз, виразку шлунка, виразку кишечника, коліт, дисбактеріоз, черевний тиф, гострий апендицит.


Імбир містить гінгерол і шогаол, які мають яскраво виражені протизапальні і протигрибкові властивості. Доведено, що екстракт імбиру перевершує ефективність антибіотиків при лікуванні золотистого стафілокока та інших збудників інфекцій. Імбир ефективний для зниження зростання грибків Candida albicans і згубний для яєць і личинок більшості видів паразитів. Вченими було доведено, що вже через 4 години після прийому імбирного екстракту, 90% личинок глистів втрачають свою рухливість, а через 16 годин імбирний екстракт повністю їх знищує.


Гвоздика містить евгенол - надзвичайно ефективний протигрибковий засіб, який має сильну фунгіцидну дію на види грибків, що викликають захворювання шкіри; виявляє бактеріостатичну дію на дифтерійну паличку, збудника сибірської виразки, золотистий і білий стафілокок, бацили паратифу А і Б. Завдяки наявності евгенола гвоздика має виражений пригнічуючий вплив на личинкову стадію життєвого циклу паразитів і здатна руйнувати оболонку їх яєць, тим самим знищуючи численне потомство паразитів, при цьому зменшує процеси гниття і бродіння в кишечнику і нормалізує його мікрофлору.Кора По д'Арко - пригнічує патогенну флору в кишечнику, порушуючи виробництво енергії і нормальний хід ферментних реакцій паразитів, хвороботворних бактерій і грибів. Особливо ефективно впливає на дріжджові гриби, пригнічує збудників мікозів (дерматомікози, гістоплазмоз).


Екстракт кори осики - має антигельмінтні та протимікробні властивості. Особливо ефективний при опісторхозі і лямбліозі. Екстракт проникає через шкірно-м'язевий мішок паразита, порушує структуру його органів і викликає загибель.


Екстракт листя оливи має антибактеріальні і антигрибкові властивості, бо містить активну речовину олеуропеін, який зупиняє ріст і продукцію стафілококів виду Staphylococcus aureus і ентеротоксінов типу «В». Завдяки цьому ефекту екстракт листя оливи широко використовують для боротьби з хвороботворними вірусами, грибами (дріжджовими і пліснявими) і бактеріями.


Екстракт насіння грейпфрута - має антипаразитарну та антимікробну дію. Впливає на збудників амебної дизентерії та малярії, лямблій, хламідій, мікроорганізми роду клебсієла, стафілококи, патогенні стрептококи, синьогнійну паличку, шигели, кампілобактерії, протей, мікобактерії туберкульозу, вірус герпесу 1-го типу та ін.


Кориця - є ефективним засобом, що пригнічує переважну більшість дріжджів і грибів, у тому числі, гриби роду Candida albicans - диплоїдний грибок (молочниця). Містить каприлову кислоту, яка пошкоджує клітини дріжджів, в результаті чого вони відмирають; ефективна при лікуванні кандидозу; впливає на спиралевидну грамнегативну бактерію Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі), яка інфікує різні області шлунку і дванадцятипалої кишки, що призводить до виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, гастритів, дуоденітів, раку шлунка.


Чебрець (трава) - має протигрибкові антибактеріальні властивості; надає дезінфікуючу дію на шлунково-кишковий тракт; сприяє нормалізації мікрофлори кишечника, відходженню газів, покращує травлення. Застосовується при ангінах, стоматитах, тонзилітах, фарингітах, а також як засіб боротьби зі стрічковими глистами, власоглавом.


Тирлич жовтий (корінь) - має протиглистний і протимікробний ефект.


Червона конюшина (суцвіття) - має бактерицидні властивості, і є сильним імуностимулятором при вірусних і мікробних інфекціях.


Ромашка (суцвіття) - надає бактерицидну і фунгіцидну (протигрибкову) дію. Ця дія, особливо яскраво проявляється проти грампозитивних бактерій (в тому числі, золотистого стафілококу) і Candida albicans.


Таурин - чинить потужну імуностимулюючу дію, ефективний як проти бактерій і вірусів, так і проти дріжджоподібних грибів.

Гармонія Чойс - щитовидна залоза лікування

Гіпертиреоз та гіпотиреоз лікування


Щитовидна залоза лікування йодом - Гармония Чойс - фіто препарат, повний склад:


прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи), фукус пузирчастий, спіруліна, вовконіг європейський, зірочник середній, корінь редьки посівної, корінь петрушки.


Прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи) - в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини.


Фукус пузирчастий (бура водорість) - багате джерело природнього йоду. Йод незамінний мікроелемент для людини. Він необхідний для синтезу гормонів щитоподібної залози, які керують процесами розвитку і функціонування головного мозку і нервової системи. Природній йод у складі бурої водорості компенсує нестачу цього елементу. Крім цього, бура водорость - джерело 12 натуральних вітамінів (A, C, B1, B2, D, E та інших), а також незамінних амінокислот. В ній міститься велика кількість необхідних людині макро- і мікроелементів.


Спіруліна - багате джерело вітамінів, мінералів, амінокислот, хлорофілу. Допомагає при порушенні функції щитоподібної залози, відновлює роботу імунної системи, стимулює кровотворення.Редька посівна - рафанін, що міститься у редьці, допомагає збалансувати рівень тироїдних гормонів.


Вовконіг європейський - зменшує вагу щитоподібної залози і ослаблює зобогенний ефект.


Зірочник середній - ефективний при гіпертиреозі, покращує діяльність серця і стан нервової системи, розсмоктує пухлини різного походження, виявляє протизапальну, антисептичну дію. Розчиняє жири і виводить їх з організму.


Корінь петрушки - нормалізує функцію надниркової і щитоподібної залози. Багата на вітамін С, бета-каротин, хлорофіл. Сприяє швидкому виведенню продуктів розпаду з організму.

Роль вітамінів у здоров’ї людини

Назва ВІТАМІНИ ми чуємо досить часто, і, слава Богу, більшість з нас розуміє, що це щось потрібне і корисне, але при цьому, не знаючи і не розуміючи, який з вітамінів яку функцію виконує, за що відповідає і які порушення виникають в організмі при дефіциті того чи іншого вітаміну. Мета написання даної статті - у короткій формі показати, яку важливу роль в нашому здоров'ї відіграють вітаміни і які захворювання і порушення виникають при їх дефіциті.


Вченими доведено, що життя без вітамінів неможливе, тому вони відіграють важливу, незамінну роль у життєдіяльності нашого організму і їх дефіцит призводить до багатьох, в тому числі, і самих важких захворювань.


Вітаміни поділяються на дві категорії: жиророзчинні та водорозчинні.


До жиророзчинних відносяться вітаміни А, D, Е і К. Більшість з них надходить в наш організм з їжею і можуть в ньому накопичуватися, щоб пізніше використовуватися в міру необхідності.


До водорозчинних належать вітамін С і вітаміни групи В. Вони практично не зберігаються в організмі і добова потреба в них повинна задовольнятися за рахунок їжі, споживаної протягом одного-двох днів.


У довідниках, як правило, описуються 2 основних моменти щодо того чи іншого вітаміну, а саме:


 1. Для чого потрібен, тобто які функції виконує і за що відповідає.
 2. Симптоми дефіциту, тобто які порушення виникають в організмі і до яких захворювань приводить дефіцит.

Ми не будемо зупинятися на першому моменті, тому що розглянувши другий – симптоми дефіциту і, якби відзеркаливши їх, ми автоматично отримаємо відповідь на перший.


вітаміни та мінерали купити


Додам, що нижчевикладена інформація взята з довідника вітаміни, мінерали, трави та харчові добавки. Автор Вінтер Гріффіт.


Вітаміни. Симптоми їхнього дефіциту (коротко)

Вітамін А (бета-каротин)

Куряча сліпота

Шкіра суха і лущиться

Погіршення зору з можливою сліпотою

Поганий ріст кісток

Схильність до інфекційних, особливо респіраторних захворювань

Безсоння, відчуття втоми

Вітамін D

Рахіт (дитяче авітамінозне захворювання)

Остеомеляція (дорослий рахіт)

Вітамін E

В’ялість

Апатичність

Неврози

Нездатність концентрувати увагу

Вітамін K

Ненормальне згортання крові, що може привести: до носових кровотеч, появи крові в сечі, шлункової кровотечі, кровотечі із капілярів і шкіри, що призводить до непровокованої появи гематом.

Вітамін C (аскорбінова кислота)

Часті інфекційні захворювання

Носові кровотечі

Цинга: м’язева слабкість, ясна розпухають і кровоточать, втрата зубів, втома, депресія, підшкірні крововиливи

Анемія: слабкість, швидка втома, блідість

Часті гематоми

Повільне за живлення ран

Суглоби розпухають і болять

 

Вітамін B1 (тіамін)

Втрата апетиту

Шлунково-кишкові розлади

Втома

Дряблість і атрофія м’язів

Нудота

Болі або поколювання в кінцівках

Рвота

Знижена рефлекторна активність

Психічні відхилення: депресія, провал пам’яті, складності з концентрацією уваги, прискорене серцебиття

Набряки на руках і ногах

Вітамін B2 (рибофлавін)

Тріщини і виразки в куточках губ

Свербіж і злущення шкіри навколо носа, рота, калитки і вух

Запалення язика і губ

Тремтіння тіла

Швидка втома очей і їх підвищена чутливість до світла

Безсоння

Вітамін B3 (ніацин)

Загальна втома, в’ялість

Розлад травлення

Втрата апетиту

Дерматит або темна пігментація

Головні болі

Діарея

Набряк і почервоніння язика

Збудження

Ураження шкіри, включаючи висипи, сухе злущення, утворення зморшок, шорсткість

Головокружіння

 

Увага! Пізні симптоми нестачі вітаміну В3 – смерть.

 

Вітамін B5 (пантотенова кислота)

Порушення обміну речовин

Порушення росту

Виникнення дерматитів і депігментації

 

Вітамін B6 (піридоксин)

Слабкість

Гіперактивність

Збудження

Анемія

Дратівливість

Ураження шкіри

Безсоння

Блідий язик

Погана координація рухів при ходьбі

М’язеві посмикування

Вітамін B9 (фолієва кислота)

Макробластична анемія, при якій червоні кров’яні тільця великі і неоднакові за розміром

Блідість

Дратівливість

Виразковий червоний язик

Слабість

Легкі психічні порушення типу забудькуватості і сплутаності свідомості

Понижений тонус

Діарея

Вітамін B12

Злоякісна анемія із слідуючими симптомами: відчуття глибокої втоми, слабості, особливо в ногах і руках, незворотні нервові порушення, виразковий язик, нудота, втрата апетиту і ваги, оніміння і поколювання в кистях рук і ступнях ніг, проблеми із збереженням рівноваги, блідість губ, язика і ясен, задишка, депресія, сплутаність свідомості і послаблення розумових здібностей, дезорієнтація, погана пам’ять, гематоми

Вітамін H (біотин)

Втома

Випадіння волосся

Депресія

Підвищений рівень холестерину в крові

Нудота

Анемія

Втрата апетиту

Кон’юктивіт

Втрата м’язевих рефлексів

Збільшення печінки

Гладкий і блідий язик

 

 

Я впевнений, що, знайомлячись з симптомами дефіциту того чи іншого вітаміну, Ви, (так само як і я, друкуючи цю інформацію) , звертали увагу на те, що окремі симптоми були і можливо ще є у вас або ваших рідних і близьких. Якщо, після прийому фітокомплексів CHOICE, такі симптоми більше не повторюються, я Вас вітаю, а якщо деякі з них все ж виникають, не турбуйтеся - системний прийом фітокомплексів CHOICE поступово призведе до того, що такі симптоми Вас більше не турбуватимуть, Ви про них просто забудете.


натуральні вітаміни для вагітних


Склад фітокомплексів компанії CHOICE підібраний таким чином, що при їх системному прийомі організм отримує добову норму всіх вітамінів і в необхідних кількостях. Важливу роль відіграє той факт, що фітокомплекси “CHOICE” розроблені українськими вченими з урахуванням особливостей харчування та екології нашого регіону і тому володіють високими адаптивними властивостями. Частину вітамінів ми отримуємо з їжею, а це приблизно 40 - 60 % від добової норми. Недоотримані 40 - 60 % ми отримуємо, приймаючи фітокомплекси “CHOICE”. У них частина вітамінів міститься в прозерах, частина в травах і рослинах, частина включена у вигляді окремих інгредієнтів.

Статтю підготував О. Мілютін.

Антисептичний засіб при ангіні та бронхіті

Бриз CHOICE - для дихальної системи.


Бриз Чойс повний склад фітокомплексу:


прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи), трава підбілу (мати-й-мачухи), подорожник, шавлія, квітки липи, квітки гречки, шишки хмелю, корінь солодки.


Прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи) - в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини.


Трава мати-й-мачухи - має обволікаючу дію за рахунок наявної великої кількості слизі у своїх листках, захищає верхні дихальні шляхи від подразнення. Крім цього слизь, сапонін і органічні кислоти пом'якшують і розріджують густе мокротиння у верхніх дихальних шляхах; сприяє більш швидкій евакуації продуктів запального процесу і значно покращуює відхаркування мокротиння.


Подорожник - володіє антисептичними, протизапальними, відхаркуючими та обезболюючими властивостями. Покращує регенерацію слизової оболонки дихальних шляхів, сприяє нормалізації системи сурфактанта.Шавлія - має вяжучу, дезинфікуючу і протизапальну дію. Зменшує запальний процес слизової оболонки дихальних шляхів. Використовується при гострих ангінах, гострих распіраторних захворюваннях, бронхітах.


Квітки липи - використовують як сильний протизапальний, жаропонижаючий, потогінний та антисептичний засіб. Використовується при простудних захворюваннях, головних болях, ревматизмі, пневмонії, бронхіальній астмі.


Квітки гречки - має пом'якшувальну та відхаркуючу дію. Використовується для пом'якшення сухого кашлю, а також як відхаркуючий засіб для видалення густого мокротиння.


Шишки хмелю - протизапальний, болезаспокійливий, бактерицитний та антиалергічний засіб. Заспокоює кашель.


Корінь солодки - володіє високою протизапальною здатністю, має антиалергічну дію. Підвищує секреторну активність епітелію дихальних шляхів, має противірусну властивість.

Брейкблок Чойс - інструкція

Брейкблок CHOICE - нормалізація функцій кишківника.


Брейкблок для кишечника - інструкція:


прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи), корінь аїру, м'ята перцева, цмин пісковий, звіробій, квітки ромашки, сім'я фенхелю.


Прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи) - в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини.


Корінь аїру - нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту. Покращує процес травлення, відновлює шлункову та жовчну секрецію, має протизапальну і антисептичну дію. Сприяє нормалізації мікрофлори кишечника шляхом подавлення росту патогенних бактерій.


М'ята перцева - нормалізує перистальтику кишківника, підсилює секрецію шлункових залоз, пригнічує процеси гниття та бродіння у шлунково-кишковому тракті, підсилює жовчоутворюючу функцію печінки.


Цмин пісковий - сприяє підсиленню секреції жовчі, проявляє протизапальні, протиглистні, антибактеріальні і спазмолітичні властивості, стимулює секреторну функцію шлунку та підшлункової залози.Звіробій - покращує роботу шлунково-кишкового тракту.


Квітки ромашки - володіє протизапальними, антисептичними і обезболюючими властивостями, знімає спазми жовчних протоків, підсилює жовчовідділення. Покращує роботу печінки.


Сім'я фенхелю - підвищує секрецію шлункового соку, має спазмолітичну та жовчогінну властивість. Регулює моторику кишківника, усуває метеоризм, має антибактеріальну дію. Джерело вітамінів C, B1, B2, b-каротину, фолієвої кислоти, флавоноїдів, солей калія, кальцію, фосфору, заліза.

Дієтична добавка - реальна можливість бути здоровим

Іншими словами, застосування харчових добавок є ефективною формою первинної та вторинної профілактики, а також комплексного лікування таких широко поширених захворювань, як ожиріння, атеросклероз, серцево-судинні захворювання, злоякісні новоутворення, імунодефіцитні стани.

 

Проведене мною опитування серед знайомих лікарів і медичних працівників показало їх кричущу тотальну безграмотність у питанні про необхідність біологічно активних добавок. Більше того, не так давно я з подивом прочитав інтерв'ю, дане одним з найбільш високопоставлених чиновників МОЗ, з цього приводу. Він з переконаністю говорив про те, що йому добавки не потрібні, оскільки все необхідне він отримає з щоденного раціону. Це суперечить даним, отриманим фахівцями Інституту харчування.

 

Ось деякі з них:

 • людині щодня для підтримання здоров'я необхідно 90 харчових речовин, більшість з яких не виробляється в організмі;
 • ще в 1936 році в Конгресі США проводилося слухання про причини надзвичайного мінерального виснаження землі. Було показано, що отримані з земельних ділянок зернові, овочі, фрукти не містять необхідних мінералів, а вживання їх в їжу призводить до хвороб. Однак ніхто не може змусити фермерів вносити в грунт 60 мінералів, коли для отримання хорошого врожаю достатньо внести лише натрій, фосфор і калій;
 • дослідження фахівців Інституту харчування показали, що навіть у серпні-вересні (коли на наших столах не переводяться фрукти і овочі “зі свого городу”) з їжі наш організм отримує не більше 30% від необхідної йому щодня кількості незамінних поживних елементів. А що ж тоді він отримує в лютому-березні? Тепер Вам зрозуміло, чому пік смертності у літніх людей припадає саме на весняні місяці;
 • У 1991 році фахівці Міністерства охорони здоров'я СРСР констатували, що гіповітамінози і гіпомікроелементози в країні носять повномасштабний і круглорічний характер.

 

Якщо 17 років тому в СРСР пік здоров'я населення (життя без хвороб) реєструвався у 25 років, то сьогодні він реєструється в 13-14 років! І одна з головних причин цього - повномасштабна вітамінна і мінеральна недостатність.

 

Дорогі колеги, я закликаю вас замислитися над цими фактами і прийняти їх. Усвідомте, будь ласка, необхідність ВЧИТИСЯ. Ми з вами ще дуже мало знаємо про природу людини і можливості її організму, занадто віримо у власну непогрішність, але при цьому не розуміємо фундаментальних основ здоров'я. Адже дуже багато людей приходять за порадою з приводу прийому БАДів до свого лікаря, який часто не має про них ніякого уявлення.

 

Усвідомте свою ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за життя і здоров'я ваших пацієнтів, а також за своє власне.

 

До речі, про відповідальність. Сьогодні існує і проблема підробок лікарських і вітамінних препаратів. Не так давно по центральному телебаченню виступав все той же високопоставлений працівник МОЗ та на всю країну сказав, що до 60% лікарських препаратів в аптечній мережі можуть бути підробленими. Що називається, припливли!


А куди ж подітися бідній хворій людині?

 

І ось тут я скажу слово на користь мережевого маркетингу. Адже, якщо вдуматися, то мережевий маркетинг, це не що інше, як передача продукту споживачеві відповідальною особою. Інакше кажучи, якщо я рекомендую людині продукт (або сам йому його продаю), то я ж і відповідаю за всі наслідки. І якщо продукт виявиться неякісним, то ця людина має право вимагати з мене свої гроші. Крім того, він же і розповість всім навколо про те, який неякісний продукт вручив йому я, і мій бізнес на цьому припиниться.

 

За даними психологів, людина, що одержала хороший результат від застосування продукту, розповість про це 3 своїм знайомим, а той, хто отримав негативний результат - 11 знайомим! Таким чином, швидкість поширення негативної інформації в суспільстві майже в 4 рази (!) випереджає швидкість поширення позитивної інформації. Кожен дистриб'ютор мережевої компанії знає, що стабільність і успіх компанії безпосередньо залежить від стабільності одержуваних позитивних результатів застосування людьми продукції цієї компанії. А це означає, що в мережевій компанії ВСІ - від її Президента до дистриб'ютора, що підписав контракт, ЗАЦІКАВЛЕНІ в тому, щоб ПРОДУКЦІЯ БУЛА ЯКІСНОЮ.

 

ГОЛОВНА ПОМИЛКА ЛІКАРІВ - вони вважають, що необхідні організму поживні речовини можна отримувати з їжею в достатній кількості. Однак сьогодні їжа зовсім інша, ніж раніше СЬОГОДНІ ЇЖА САМА СТВОРЮЄ ХВОРОБИ! Їжа сьогодні всюди нездорова. Ми їмо для того, щоб заповнити порожнечу в шлунку. Глобальне завдання БАДів - виправити це становище!

 

БАДи - реальна можливість нації ВИЖИТИ!

 

Отже, співпраця з мережевими компаніями дозволить лікарю використовувати у своїй роботі найбільш якісні БАДи. При цьому їх застосування цілком поєднується з загальноприйнятими методами лікування, полегшуючи перебіг захворювань і прискорюючи одужання.

 

Однак, переважна більшість лікарів часто відмовляється активно співпрацювати з дистриб'юторами мережевих компаній.

 

Які причини найчастіше називають лікарі, відмовляючись співпрацювати з нами і які контраргументи можемо ми запропонувати:


Відсутність дозвільних документів на таку діяльність з боку Міністерства охорони здоров'я.

 

Відповідь: Ми з вами - вільні підприємці, і ніхто не може заборонити нам у вільний час займатися тим, чим ми захочемо. Немає сенсу чекати спеціального дозволу з боку МОЗ.


Наявність заборонних наказів з боку начальників охорони здоров'я на місцях - лікарям не дозволяється займатися поширенням біологічно активних добавок на своєму робочому місці.


Відповідь: Це повне право начальника, однак, ніхто не може заборонити лікарю займатися цим у свій вільний час. 


Лікарі відмовляються розмовляти на теми роботи в компанії з не лікарями. (“Професійна гордість” заваджає?).

 

Відповідь: “У цьому випадку запросіть лікаря на бесіду з колегою, який вже працює у вашій компанії, - таких лікарів сьогодні стає все більше і більше”.


У періодичних виданнях іноді з'являються статті, що в негативному світлі представляють харчові добавки, засуджується діяльність лікарів, що поширюють їх.

 

Відповідь: “В даний час ми з вами є серйозними конкурентами для фарміндустрії, що заробляє величезні гроші на виробництві та продажі лікарських препаратів, і подібні статті є замовними і не мають під собою фактичної підстави, а пишуться з метою “потопити” конкурентів”.

 

Можна з повною впевненістю сказати, що на сьогодні не існує жодної серйозної об'єктивної причини, яка б заваджала лікарю приєднатися до роботи у компанії мережевого маркетингу. Існує тільки недостатня професійна інформованість лікарів про нутриціологію і мережевий маркетинг. І ця стаття має на меті зацікавити лікарів, що перед ними відкриваються нові можливості.

 

Які ж переваги отримує лікар, починаючи роботу в мережевій компанії: 

 • продовження своєї діяльності на ниві профілактичної медицини, допомагаючи людям досягти кращого стану здоров'я за допомогою застосування біологічно активних добавок до харчування;
 • розвиток своєї неповторної індивідуальності і талантів, за допомогою проведення самостійних досліджень та узагальнення результатів спостережень, виступаючи на сцені і проводячи школи та семінари для дистриб'юторів та лікарів;
 • досягнення фінансового успіху, можливість значно покращити своє матеріальне становище;
 • здійснення мрії у вигідному цивілізованому бізнесі, що не тільки не суперечить основній лікарській діяльності, а й з успіхом доповнює її.


Якщо Ви в такому ракурсі, пропонуючи співрозмовнику - лікареві ДОПОМОГУ, будете розмовляти з ним, ваші шанси на успішне залучення його до співпраці підвищаться. Постарайтеся стати на місце лікаря, побачити ситуацію ЙОГО очима, РАЗОМ з ним намалювати бажане ЙОМУ майбутнє - і ви обов'язково досягнете УСПІХУ. Я вірю в це!

 

Лікар майбутнього не буде прописувати ліки. Замість цього він розбудить інтерес пацієнта до свого організму, а також до причини і можливостей уникнення хвороби. Томас Едісон

Комплекс натуральних вітамінів для жінок

Біолайн CHOICE - можна впевнено сказати, що це комплекс вітамінів та мінералів для жінок.


До складу фітокомплексу Чойс Біолайн входять наступні компоненти (повний склад - інструкція):


прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи), трава астрагала солодколистого, листя мучниці звичайної, трава та квітки полину звичайного, плоди глоду колючого, трава подорожника великого, квіткова пильця; а також: вітамін A, вітамін Е, фолієва кислота, вітамін D3, вітамін H, холін, метіонін, інозит, кальцій, магній.


Прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи) - в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини.


Трава астрагала солодколистого - стимулятор імунної системи. Покращує роботу надниркових залоз, підсилює виробіток інтерферону. Сприяє підвищенню опірності вірусним інфекціям. Попереджує розповсюдження злоякісних клітин на здорову тканину. Рекомендується при больових та нерегулярних менструаціях, при опущенні матки.


Листя мучниці звичайної - очищує сечовивідні шляхи від бактеріальної флори і залишкових продуктів запальних процесів. Володіє протимікробними, протибактеріальними і протизапальними властивостями. Рекомендовано застосовувати при венеричних хворобах.Трава та квітки полину - у гінекології використовують при: порушеннях менструального циклу, покращення роботи жіночих статевих залоз, загрозі викидню, токсикозі у вагітних, міомі матки. Заспокоює нервову систему.


Плоди глоду колючого - зменшує збудження нервової системи і болі при клімактеричному неврозі. Нормалізує серцевий ритм, має легку судинорозширюючу дію.


Трава подорожника великого - використовується при хронічних запальних процесах ускладнених крововиливами.


Квіткова пильця - складний екстракт біологічно активних речовин. Має загальнозміцнюючу та протимікробну дію, підвищує імунітет. Застосовується при неврозі, депресіях, порушеннях сну.


Вітамін А, Е - забезпечує підживлення репродуктивної системи.


Фолієва кислота - сповільнює настання менопаузи і послаблює її симптоми. Має здатність пробудити подавлене лібідо, відновити регулярність менструального циклу і порушений гормональний баланс. Підтримує тонус нервової системи, статевих органів, білих кров'яних тілець, сприяє формуванню червоних кров'яних тілець.


Вітамін D3 - регулює транспорт кальцію та фосфатів у кишківнику і кістковій тканині, роботу вегетативної нервової системи. Нормалізує функції периферійного кровообігу, підтримує функціональність статевих залоз, покращує ріст волосся, нормалізує водно-жировий баланс шкіри.


Вітамін H - відіграє важливу роль у обмінних процесах, впливає на функціональний стан нервової системи, на збереження волосся та шкіри у нормальному стані.


Холін - підтримує цілісність клітинних мембран.


Метіонін - необхідний для забезпечення нормальної роботи нервової системи. Покращує роботу печінки, допомагає при відновленні суглобів.


Інозит - необхідний для формування та росту волосся, обміну жирів і холестерину, а також для утворення лецетину. Перешкоджає депресії. Підтримка печінки холіном, метіоніном та інозитом допомагає організму краще збалансувати гормони - при цьому відбувається перетворення естрадіолу у естріол (слабкіший естроген), що дає можливість знизити ризик таких захворювань: ендометріоз, фіброзно-кістозна мастопатія, фібріома матки, рак матки та молочної залози.


Кальцій - відіграє важливу роль у формуванні кісток, зубів, нігтів, волосся. Регулює процес згортання крові.


Магній - збалансовує засвоєння кальцію, запобігає його виведенню. Приймає участь у обмінних процесах вуглеводів, амінокислот і кальцію, що забезпечує його важливу роль у нервово-м'язевій активності та передачі нервових імпульсів.

Профілактика та лікування захворювань

Лікар може зробити так, щоб люди були здорові і не зверталися до лікарів

 

Фрагменти книги лікаря Крайнова О.М.

«Лікар і мережева робота»,

 в якій звучить його заклик до колег –

лікарям задуматися і повернутися обличчям до

 лікування і профілактики захворювань за допомогою БАД

 

Розпочнемо з ГІМНУ МЕДИЦИНІ.

 

Чи знаєте Ви, яка була середня тривалість життя жителів Європи в 1900 році? Всього 38 років! А від чого вони найчастіше помирали? Від грипу! А також туберкульозу, холери, черевного тифу та інших тому подібних інфекційних напастей.

 

Головна заслуга медичної науки полягає в тому, що все це подолали. Саме сучасна державна медицина продовжила наше з вами життя. І за це низький їй уклін і вічна вдячність!

 

Хороша наша медицина в лікуванні гострих хірургічних захворювань, наші травматологи і нейрохірурги творять чудеса.

 

Однак, все ж частіше зустрічаються випадки, коли офіційна медицина виявляється малоефективною. Наприклад, при лікуванні хронічних захворювань. А у багатьох людей до 50 років накопичується пристойний “букет” найрізноманітніших “болячок”, і, останнім часом їх поява по віку все більше “молодшає”? Уявіть, з якими труднощами доводиться стикатися лікарю, зустрічаючи такого пацієнта. Що призначати в першу чергу, а що потім, враховуючи, що більшість фармпрепаратів мають шкідливі побічні дії і часто суперечать один одному. Корінь зла, на мій погляд, криється в тому, що сучасна офіційна медицина, як у нашій країні, так і в інших країнах, орієнтована на усунення симптомів клінічних проявів, а не причин їх виникнення.

 

А що наші лікарі знають про здоров'я? І чи здорові вони самі?

 

Чи багато Ви бачили абсолютно здорових лікарів? І чи може одна хвора людина навчити бути здоровою іншу хвору людину, яка прийшла на прийом?

 

За даними Інституту патології США, тривалість життя лікарів в Америці в середньому на 8 - 10 років менше, ніж тривалість життя їх пацієнтів. Середня тривалість життя лікарів-анестезіологів в нашій країні становить 52 роки, що на 10 років менше середньої тривалості життя.

 

Дослідження, проведені фахівцями Інституту патології США, показали, що щорічно від 6000 до 12000 випадків смерті мають своєю причиною реакцію хворого на ліки, призначені його лікарем.

 

То чи не час нам подумати, дорогі і дуже шановані мною колеги, що ж потрібно змінити в своєму житті, щоб нарешті знайти те саме ЗДОРОВ'Я, за яким до нас щодня приходять десятки людей. Може бути, ми з вами чогось не розуміємо, якщо живемо менше своїх пацієнтів?!


За багато років лікарської практики я переконався в тому, що в організмі все взаємопов'язано надзвичайно тісно. Неможливо ефективно лікувати серце, забуваючи про печінку; лікувати нирки, забуваючи про кісткову систему і так далі. Часто виходять ситуації, коли лікування, спрямоване на оздоровлення однієї системи або органу, шкодить іншим.

 

Іноді складається враження, що лікарі діють так, ніби впевнені, що хвороба викликана нестачею ліків в організмі.

 

Одна з основних причин низької ефективності сучасної медицини - відсутність єдиної концепції розвитку 23600 захворювань людини, занесених до реєстру Всесвітньої організації охорони здоров'я.

 

Отже, відсутність загальномедичної єдиної теорії розвитку хвороб заваджає нам ЗРОЗУМІТИ, що необхідно зробити для досягнення повного ЗДОРОВ'Я.

 

А відповідь насправді дуже проста: досить з їжею забезпечити кожну клітинку нашого організму необхідними біоречовинами і всі наші органи і системи будуть працювати, як годинник. Але насправді це простіше сказати (написати), ніж зробити, тому що наша їжа не містить і практично не може містити всі необхідні біоречовини в потрібній кількості.

 

І тут на допомогу приходять біологічно-активні добавки (БАД), які, при правильному підборі, успішно вирішують цю проблему.

 

Біологічно активні добавки (БАДи) до харчування - це концентрати натуральних біологічно активних речовин.


СЕКРЕТ ЛІКУВАЛЬНОЇ ДІЇ БАДів полягає в тому, що, живлячи наш організм життєвонеобхідними речовинами, вони діють за принципом іонообмінника(шкідливе - виводять, корисне - тут же вводять). Саме таким чином відбувається поступове очищення та оздоровлення клітин і тканин, а головне - сполучної тканини.


Однак принцип цей реалізується повною мірою тільки при тривалому системному їх застосуванні. На зорі своєї роботи з БАДами я проголосив гасло: “САМ ПОЇВ, - НАГОДУЙ СВОЇ КЛІТИНИ!


БАДи поділяються на дві основні групи - нутріцевтики (призначені для щоденного вживання з метою повноцінного харчування клітин і підтримки всіх систем організму в робочому стані) і парафармацевтики (призначені для короткочасного, курсового прийому з метою поліпшення функціонування окремих систем і органів).

 

Використання БАДів до харчування дозволяє: 


 • досить легко і швидко ліквідувати дефіцит необхідних організму поживних елементів;
 • максимально індивідуалізувати харчування, пристосувати його до потреб конкретної людини, з урахуванням його індивідуальних особливостей і фізіологічного стану (вагітність, період годування, емоційний стрес … );
 • максимально задовольнити змінені фізіологічні потреби в харчових речовинах хворої людини;
 • підвищити опірність організму до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища за рахунок посилення ферментного захисту клітин організму;
 • посилити і прискорити зв'язування і виведення чужорідних і отруйних речовин з організму.


Продовження

БАДи українського виробництва - Чойс

Монокомпонентні БАД або багатокомпонентні.


Всі ми розуміємо, що, якщо мати велику кількість всяких гвинтиків, дротиків, пластмасових та металевих пластинок, електронних компонентів і необхідні знання, то зрештою ми зможемо з них зробити пральну машину. Але не спроститься чи наше з вами завдання, якщо ми будемо використовувати для цього вже готові вузли та агрегати, або ж попросту придбаємо вже готову? Так само і з БАД. При використанні моно-компонентів можна домогтися більш тонкої настройки всієї системи, але необхідно володіти неймовірно величезними знаннями, як про людину, якій складається програма, так і докладно про кожен існуючий компонент, і крім цього, потрібно придбати неймовірно велику кількість різних компонентів. Усереднені ж комплекси компонентів дають не настільки Hi - End результат, але більш ніж достатній, і для їх застосування не потрібні настільки великі пізнання. Ми не живемо в країні медиків і біологів, тому ми створили багатокомпонентні складокоректуючі добавки, зрозумілі для кожного. Знаючи схильність свого організму до тих чи інших проблем, кожен може самостійно зрозуміти яку з добавок йому краще вибрати.


Ступінь довіри до виробника БАД.


Крім нерозуміння населенням ролі і значення біологічно активних добавок, в сукупності з некоректною рекламою, у БАД є ще одна проблема - недобросовісні виробники, які постачають на ринок неякісну продукцію, тим самим дискредитуючи потрібну і важливу справу. Купуючи БАД в аптеці, практично неможливо визначити ступінь її ефективності і тим більше почути відгуки про продукцію безпосередньо з вуст тих, хто її вживає. Тому подобається нам чи ні, але набагато менше обману ми зустрінемо саме у тих виробників БАД, які реалізовують свою продукцію за принципом мережевого маркетингу. Також ступінь довіри до виробника БАД залежить не тільки від того, наскільки ефективні його добавки, а ще й наскільки грамотно їх можуть спожити кінцеві споживачі. Тому, купуючи БАД, дивіться на те, наскільки той чи інший виробник прагне до того, щоб навчити своїх споживачів правильно їх використовувати. Не варто купувати БАД, відомості про яких Ви дізналися тільки прочитавши на упаковці або з інформаційного листа-вкладиша. Також не варто купувати БАД, ціна яких або невиправдано низька, або невиправдано висока. І головний критерій - ніякої хімії і синтезованих речовин!


Основна ж проблема в тому, що в молодому віці люди не часто думають про здоров'я, а коли вже виявляються серйозні хвороби - профілактикою займатися пізно. Але це вже питання культури харчування і ставлення до здоров'я. Ось і виходить, що багато хто під впливом некоректної реклами чекає дива миттєвого зцілення від хронічних хвороб, і, не отримавши очікуваного результату, розчаровуюєть в БАД, замість того, щоб знайти інформацію про БАД, зрозуміти їх призначення, і використовувати БАД собі на благо, зміцнюючи і підтримуючи свій організм.


Пам'ятайте, БАД - це засіб відновлення і підтримки здоров'я, а не миттєве лікування всіх хвороб!