Про нас

CHOICE – це мультибрендова українська компанія, яка заснована у березні 2004 року у м. Київ.

Місія компанії Чойс – “Створюючи натуральну продукцію для здоров’я і краси, покращуємо якість життя і зберігаємо планету”.

CHOICE організовує та забезпечує виготовлення натуральної продукції по власній рецептурі, здійснює консультацію клієнта своїми партнерами та відповідно підбір необхідної продукції з врахуванням індивідуальних особливостей споживача.

У нас також діє система післяобслуговування – надання додаткової консультації (допомоги) під час застосування всіх продуктів Чойс. У тому числі БЕЗКОШТОВНА заміна чи повернення коштів за товар неналежної якості.

Я, Мигалко Наталія є парнером компанії понад 15 років, ой як швидко час летить… Зараз я ТОП ЛІДЕР CHOICE, учасник багатьох тренінгів, бізнес-конференцій, виступів, спільних поїздок за кордон (завдяки Чойс я побувала у Туреччині, Єгипті, Шрі-Ланці, Ізраїлі, Палестині, Франції, Польщі, Німеччині, Угорщині, Чехії, Австрії, Литві, Латвії, Естонії, Швеції, Швейцарії, Нідерландах, Італії, Хорватії, Словенії, Ліхтенштейні).

На моєму сайті представлений повний асортимент продукції CHOICE:

• лікувально-профілактичні фітокомплекси – CHOICE PHYTO;
• натуральна косметика, яка не містить шкідливих для здоров’я людини речовин – WHITE MANDARIN;
• продукти здорового харчування / українські суперфуди – ДОБРА ЇЖА;
• екологічні засоби по догляду за оселею (домом, квартирою) – GREEN MAX;
• засоби по догляду за порожниною рота – BIOX, а це натуральні зубні пасти для дітей, дорослих, а також натуральний антибактеріальний спрей для ротової порожнини.

Важливо відзначити те, що вся продукція є натуральна і виготовляється на сучасному сертифікованому виробництві.

Кошик
error: Content is protected !!